Geschäftsinhaber:

Andrzej Dąbski

Andrzej Dąbski

Ryszard Staniak

Ryszard Staniak

Hauptsitz der Firma:

71-684 Szczecin
Obotrycka 14 E
tel. +48 914316969
       +48 605678450
fax tel.: +48 914316969
Durchwahlnummer: 36
e-mail: biuro@euroklinkier.pl

Mapa dojazdu

Piotr Misiun

Piotr Misiun

Leiter der Verkaufsabteilung
Durchwahlnummer: 25
p.misiun@euroklinkier.pl

Kinga Kudyba

Kinga Kudyba

Bedachungen
Durchwahlnummer: 40
k.kudyba@euroklinkier.pl

Dominik Szaradowski

Dominik Szaradowski

Bedachungen
Durchwahlnummer: 32
d.szaradowski@euroklinkier.pl

Halszka Dąbska

Halszka Dąbska-Ciuraj

Marketing-Abteilung
h.dabska@euroklinkier.pl

Dorota Sawicka

Dorota Sawicka

Verkaufsabteilung
Durchwahlnummer: 21
d.sawicka@euroklinkier.pl

Sylwia Perdjon

Sylwia Perdjon

Verkaufsabteilung
Durchwahlnummer: 27
biuro@euroklinkier.pl

Agnieszka Gągola

Agnieszka Gągola

Sekretariat
Durchwahlnummer: 39
a.gagola@euroklinkier.pl

Agnieszka Białas

Agnieszka Białas

Buchführungs- und Finanzenabteilung
Durchwahlnummer: 26
a.bialas@euroklinkier.pl

Paweł Czechowicz

Paweł Czechowicz

Verkaufsabteilung
Durchwahlnummer: 37
p.czechowicz@euroklinkier.pl

Katarzyna Łukaszewicz

Katarzyna Łukaszewicz

Verkaufsabteilung
Durchwahlnummer: 27
lukaszewicz@euroklinkier.pl

Krzysztof Bożyczko

Krzysztof Bożyczko

Kierownik Magazynów
Durchwahlnummer: 37
k.bozyczko@euroklinkier.pl

Przemysław Fabiański

Przemysław Fabiański

Logistik und Einkauf
Durchwahlnummer: 37
mobile: 605-213-302
p.fabianski@euroklinkier.pl

Joanna Bąkowska-Staniak

Joanna Bąkowska-Staniak

Abteilung der inneren Türen
Durchwahlnummer: 30
j.staniak@euroklinkier.pl

Dominik Staniak

Dominik Staniak

Abteilung der inneren Türen
mobile: 605-823-966
d.staniak@euroklinkier.pl

Wojciech Włodarski

Wojciech Włodarski

Abteilung der inneren Türen
Durchwahlnummer: 30
drzwi@euroklinkier.pl

 

Filiale der Firma:

70-892 Szczecin
Pyrzycka 47-48
tel. +48 914615029
fax: +48 914615029
Durchwahlnummer:107
e-mail: cegielnia@euroklinkier.pl

Mapa dojazdu

Mirosław Dawidowski

Mirosław Dawidowski

Leiter der Filiale
mobile: 607-107-804
m.dawidowski@euroklinkier.pl

Janusz Czechowicz

Janusz Czechowicz

Verkaufsabteilung
Durchwahlnummer: 104
j.czechowicz@euroklinkier.pl

Ewa Michniewicz-Zygmuntowicz

Ewa Michniewicz-Zygmuntowicz

Verkaufsabteilung
Durchwahlnummer: 102
cegielnia@euroklinkier.pl

Wojciech Czaykowski

Wojciech Czaykowski

Verkaufsabteilung
mobile: 665-300-001
w.czaykowski@euroklinkier.pl

Radosław Ptaszyński

Radosław Ptaszyński

Verkaufsabteilung
Durchwahlnummer: 102
r.ptaszynski@euroklinkier.pl


PHU EURO-KLINKIER ANDRZEJ DĄBSKI RYSZARD STANIAK realizuje projekt pn. Instalacje fotowoltaiczne odnawialnym źródłem energii
dla "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE EURO-KLINKIER" ANDRZEJ DĄBSKI RYSZARD STANIAK SP. J. w Szczecinie

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies