Company owners:

Andrzej Dąbski

Andrzej Dąbski

Ryszard Staniak

Ryszard Staniak

Headquarters:

Obotrycka 14 E
71-684 Szczecin
Poland
Tel. +48 914316969
Fax: +48 914316969
          ext.36,38
Cell: +48 605678450
e-mail: biuro@euroklinkier.pl

Mapa dojazdu

Piotr Misiun

Piotr Misiun

sales department manager
ext.: 25
p.misiun@euroklinkier.pl

Kinga Kudyba

Kinga Kudyba

roofings department
ext.: 40
k.kudyba@euroklinkier.pl

Dominik Szaradowski

Dominik Szaradowski

roofings department
ext.: 32
d.szaradowski@euroklinkier.pl

Halszka Dąbska

Halszka Dąbska-Ciuraj

marketing department
h.dabska@euroklinkier.pl

Dorota Sawicka

Dorota Sawicka

sales department
ext.: 21
d.sawicka@euroklinkier.pl

Sylwia Perdjon

Sylwia Perdjon

sales department
ext.: 27
biuro@euroklinkier.pl

Agnieszka Gągola

Agnieszka Gągola

secretariat
ext.: 39
a.gagola@euroklinkier.pl

Agnieszka Białas

Agnieszka Białas

accounting and finances dept.
ext.: 26
a.bialas@euroklinkier.pl

Paweł Czechowicz

Paweł Czechowicz

sales department
ext.: 37
p.czechowicz@euroklinkier.pl

Katarzyna Łukaszewicz

Katarzyna Łukaszewicz

sales department
ext.: 27
lukaszewicz@euroklinkier.pl

Krzysztof Bożyczko

Krzysztof Bożyczko

Kierownik Magazynów
ext.: 37
k.bozyczko@euroklinkier.pl

Przemysław Fabiański

Przemysław Fabiański

logistics department
ext.: 38
mobile: 605-213-302
p.fabianski@euroklinkier.pl

Joanna Bąkowska-Staniak

Joanna Bąkowska-Staniak

doors & lamps dept.
ext.: 30
j.staniak@euroklinkier.pl

Dominik Staniak

Dominik Staniak

doors & lamps dept.
mobile: 605-823-966
d.staniak@euroklinkier.pl

Wojciech Włodarski

Wojciech Włodarski

doors & lamps dept.
ext.: 30
drzwi@euroklinkier.pl

 

Branch:

Pyrzycka 47-48
70-892 Szczecin
Poland
Tel. +48 914615029
Fax: +48 914615029 ext.107
e-mail: cegielnia@euroklinkier.pl

Mapa dojazdu

Mirosław Dawidowski

Mirosław Dawidowski

branch manager
mobile: 607-107-804
m.dawidowski@euroklinkier.pl

Janusz Czechowicz

Janusz Czechowicz

sales department
ext.: 104
j.czechowicz@euroklinkier.pl

Ewa Michniewicz-Zygmuntowicz

Ewa Michniewicz-Zygmuntowicz

sales department
ext.: 102
cegielnia@euroklinkier.pl

Wojciech Czaykowski

Wojciech Czaykowski

sales department
mobile: 665-300-001
w.czaykowski@euroklinkier.pl

Radosław Ptaszyński

Radosław Ptaszyński

sales department
ext.: 102
r.ptaszynski@euroklinkier.pl


PHU EURO-KLINKIER ANDRZEJ DĄBSKI RYSZARD STANIAK realizuje projekt pn. Instalacje fotowoltaiczne odnawialnym źródłem energii
dla "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE EURO-KLINKIER" ANDRZEJ DĄBSKI RYSZARD STANIAK SP. J. w Szczecinie

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies