Właściciele firmy:

Andrzej Dąbski

Andrzej Dąbski

Ryszard Staniak

Ryszard Staniak

Centrala firmy:

71-684 Szczecin
ul. Obotrycka 14 E
tel. 91 431 69 69
fax: 91 431 69 69 wew. 36,38
tel. kom.: 605 678 450
email: biuro@euroklinkier.pl

Mapa dojazdu

Piotr Misiun

Piotr Misiun

Kierownik działu handlowego
tel. wew.: 25
p.misiun@euroklinkier.pl

Kinga Kudyba

Kinga Kudyba

Dział pokryć dachowych
tel. wew.: 40
k.kudyba@euroklinkier.pl

Dominik Szaradowski

Dominik Szaradowski

Dział pokryć dachowych
tel. wew.: 32
d.szaradowski@euroklinkier.pl

Halszka Dąbska

Halszka Dąbska-Ciuraj

Dział handlowy
tel. wew.: 31
h.dabska@euroklinkier.pl

Dorota Sawicka

Dorota Sawicka

Dział handlowy
tel. wew.: 21
d.sawicka@euroklinkier.pl

Sylwia Perdjon

Sylwia Perdjon

Dział handlowy
tel. wew.: 27
biuro@euroklinkier.pl

Agnieszka Gągola

Agnieszka Gągola

Sekretariat
tel. wew.: 39
a.gagola@euroklinkier.pl

Agnieszka Białas

Agnieszka Białas

Dział księgowości i finansów
tel. wew.: 26
a.bialas@euroklinkier.pl

Paweł Czechowicz

Paweł Czechowicz

Dział handlowy
tel. wew.: 37
p.czechowicz@euroklinkier.pl

Katarzyna Łukaszewicz

Katarzyna Łukaszewicz

Dział handlowy
tel. wew.: 27
lukaszewicz@euroklinkier.pl

Krzysztof Bożyczko

Krzysztof Bożyczko

Kierownik Magazynów
tel. wew.: 37
k.bozyczko@euroklinkier.pl

Przemysław Fabiański

Przemysław Fabiański

Dział logistyki i zakupu
tel. wew.: 29
tel. kom.: 605-213-302
p.fabianski@euroklinkier.pl

Joanna Bąkowska-Staniak

Joanna Bąkowska-Staniak

Dział drzwi i lamp
tel. wew.: 30
j.staniak@euroklinkier.pl

Dominik Staniak

Dominik Staniak

Dział drzwi i lamp
tel. kom.: 609-104-605
drzwi@euroklinkier.pl

Wojciech Włodarski

Wojciech Włodarski

Dział drzwi i lamp
tel. wew. 30
drzwi@euroklinkier.pl

Oddział:

70-892 Szczecin
ul. Pyrzycka 47-48
tel. 91 461 50 29
fax: 91 461 50 29 wew. 107
email: cegielnia@euroklinkier.pl

Mapa dojazdu

Mirosław Dawidowski

Mirosław Dawidowski

Kierownik oddziału
tel. kom.: 607-107-804
m.dawidowski@euroklinkier.pl

Janusz Czechowicz

Janusz Czechowicz

Dział handlowy
tel. wew.: 104
j.czechowicz@euroklinkier.pl

Ewa Michniewicz-Zygmuntowicz

Ewa Michniewicz-Zygmuntowicz

Dział handlowy
tel. wew.: 102
cegielnia@euroklinkier.pl

Wojciech Czaykowski

Wojciech Czaykowski

Dział handlowy
tel. kom.: 665-300-001
w.czaykowski@euroklinkier.pl

Radosław Ptaszyński

Radosław Ptaszyński

Dział handlowy
tel. wew.: 102
r.ptaszynski@euroklinkier.pl


PHU EURO-KLINKIER ANDRZEJ DĄBSKI RYSZARD STANIAK realizuje projekt pn. Instalacje fotowoltaiczne odnawialnym źródłem energii
dla "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE EURO-KLINKIER" ANDRZEJ DĄBSKI RYSZARD STANIAK SP. J. w Szczecinie

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).