OFERTA » Porotherm- bloczki kostrukcyjne

Pustaki ceramiczne Porotherm produkowane są z gliny, naturalnego surowca, który decyduje o tym, że ściany z Porotherm są bezpieczne dla zdrowia mieszkańców, użytkowników budynku a także mają pozytywny wpływ na mikroklimat panujący w jego wnętrzu.Materiały ceramiczne mają dużą stateczność cieplną - dobrze akumulują ciepło i powoli oddają je otoczeniu, dzięki temu w naturalny sposób pomagają utrzymać optymalną temperaturę zarówno zimą, jak i latem. Mając właściwości paroprzepuszczalne pozwalają na swobodne przenikanie pary wodnej, dzięki czemu powstaje rodzaj naturalnej regulacji wilgotności w pomieszczeniach.
Pustaki Porotherm wypalane są w wysokich temperaturach, co pozbawia je wilgoci technologicznej, dzięki czemu są odporne na tworzenie się grzybów oraz pleśni. Pozbawiony wilgoci technologicznej gotowy produkt, charakteryzuje się niską nasiąkliwością w tzw. strefie przypowierzchniowej, czyli do 2 mm w głąb tam, gdzie zazwyczaj tworzą się grzyby pleśniowe. Nie ma w sobie wody, ani jej nie gromadzi, bo nawet gdy prawidłowo wybudowane mury namokną podczas bardzo intensywnych opadów to, jak tylko wyjdzie słońce, ewentualny nadmiar wody zostanie natychmiast odparowany.


PHU EURO-KLINKIER ANDRZEJ DĄBSKI RYSZARD STANIAK realizuje projekt pn. Instalacje fotowoltaiczne odnawialnym źródłem energii
dla "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE EURO-KLINKIER" ANDRZEJ DĄBSKI RYSZARD STANIAK SP. J. w Szczecinie

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).